Kontakt

vstup do fitnesscentra

Úvodné stretnutie v GolemClub Aupark Žilina: Pri prvom stretnutí Vám poviem niečo o mne, a preberieme si Vašu históriu zranení, pohybovú históriu, silové testy, ciele a dohodneme si systém, s ktorým budeme pracovať.

Dohodneme si systém, s ktorým budeme pracovať a ktorý Vás dostane z bodu A do bodu B. Od zranenia k pohybu, od dýchavičnosti k výkonu. Každý progress chce čas a preto ako rýchlo a dobre sa zlepšíte záleží aj od Vás, ja Vám ukážem všetko čo potrebujete vedieť a všetkým Vás prevediem. Nejaké online trénovanie nedokáže nahradiť priamy kontakt . Hlavne v začiatkoch je dôležité prejsť si základné princípy priamo vo fitness centre, postup cvičení, regresie a progresie cvičení a celkový systém tréningov bude efektívny presne tak, ako to má byť.

Adresa: 

Golemclub Aupark, Veľká Okružná 2733/59, 010 01 Žilina

Otváracie hodiny fitness centra: 

Po – Pi 6:00 – 21:00

So – Ne 8:00 – 21:00

Tréningové hodiny:

Po – Pi 9:00 – 21:00, podľa dohody

Kontakt

Môžete ma kontaktovať cez whatsupp, facebook, instagram: rakyta_golemclub alebo klasicky cez mobil:

0949 192 096

Napíšte mi, ak máte nejaké otázky a následne dohodneme čas stretnutia v GolemClub Aupark Žilina.

K mailovej komunikácii prosím použite priložený kontaktný formulár.

Úvodné stretnutie – tu sa to len začína… Za ten čas čo trénujem som sa naučil, že všetko chce svoj čas, cesta začína motiváciou a pokračuje vytrvalosťou – ale keď človek chce a pohyb ho baví tak sa výsedky dostavia čoskoro. Tréning je niečo na čo by sa mal človek tešiť. Ja sa teším sa na spoluprácu a hlavne na spoločné výsledky!