Referencie klientov

Referencie klientov sú zárukou kvalitných tréningov a ďalších služieb. Pozrite si, čo o mne napísali klienti a dohodnite si úvodné stretnutie v GolemClub Aupark Žilina.

Referencie

obrázok klientky
Betka

Fitko je pre mňa super voľnočasová aktivita, v ktorej ma vie Ondrej správne nasmerovať. Veľmi oceňujem, že sa mi vie prispôsobiť takmer v akomkoľvek čase a jeho taktiež jeho snahu o individuálny prístup šitý na mieru. Je vždy veľmi milý, pozitívny a nikdy ho neodradí ani moje frflanie, aj keď ja sama by som za to z tréningov vyhodila už dávno. 

obrázok klienta
Marek

Je úžasté aké výsledky sa dokážu pokiaľ máte pri sebe trénera ktorý je zapálený pre vaše ciele a naozaj prispieva k vášmu fyzickému rozvoju a presne takýmto je Ondrej, ktorý nie len že so mnou cvičil, on ma učil cvičiť a to je rozdiel. Je nabitý informáciami a to je vidno na výsledkoch v pomerne krátkej dobe. Radosť cvičiť s takýmto trénerom. 

obrázok klientky
Veronika

Ondrej je tréner a masér, ktorý vie, čo robí. Vzhľadom na jeho vzdelanie a vôľu neustále svoje vedomosti a skúsenosti rozširovať je aj kvalita jeho masáže a s tým spojené odporúčanie cvikov na vysokej úrovni. Takisto vie veľmi dobre vysvetliť prečo dané cviky robiť, keďže v tele je navzájom všetko prepojené a ak chceme niekde odstrániť problém, je potrebné pátrať po príčine a keď je niekto laik, je človek, ktorý mu s tým pomôže – ako mne Ondrej na nezaplatenie. Plne odporúčam jeho služby. 

obrázok klientka
Jožko

Mám rád pohyb a vyznávam v ňom fair play. S Ondrejom spolupracujem krátko, no napriek tomu viem, že je to cesta tým správnym smerom. Rád ho podporím, pretože spolupráca s ním podporuje moje športové snaženie. Bol som aj na masáži – bolo to veľmi fajn a účinok je veľmi pozitívny. Dal starca dokopy. Ďakujem 

Ďalšie referencie klientov

Ďalšie referencie klientov sú v GolemClub Aupark Žilina, kde ma dobre poznajú všetci ľudia, ktorý ma tam denno denne výdavajú už 3 roky.