fbpx

Osobný tréner Žilina - cena

Osobný tréner Žilina – cena je všeobecne vo svete často diskutovanou témou, líši sa v mestá, na dedine. Než prejdeme k cene je dobré si najskôr prečítať čo by ste mali očakávať od tréningu, nemalo by ísť iba o schudnutie ale aj o celkové zlepšenie zdravia a fukncie tela – prečítajte si ako by mal vyzerať kvalitný osobný tréning a ako schudnúť – zdravý jedálniček na chudnutie a často využívané druhy terapií.

Treba tiež povedať, že každý tréner venoval do svojho vzdelávania čas a energiu a preto je dobré preštudovať si jeho absolvované vzdelávanie, predtým než bude človek kritizovať cenu. Ceny za jednotlivé kurzy sa líšia, tie najlacnejšie začínajú niekde pri 150eurách a tie najdrahšie sa šplhajú až do výšky okolo 1500eur pričom každý kurz a daná metodika má viacero častí… A teraz už k cene trénera – tá sa pohybuje od 13-25eur za 1tréning trvajúci 1hodinu, + treba väčšinou pripočítať cenu mesačnej permanentky fitnesscentra. Cena teda závisí od výsledkov trénera, absolvovaného vzdelávania a referenciách a jeho celkovej kvalite.

Absolvoval som veľa druhov vzdelávania, ktoré si môžete pozrieť tu. Ja som sa rozhodol, že tréningy u mňa budú trvať 1h 15min., kedže hodina čistého času je pri kvalitnom tréningu málo. Každé vzdelávanie ma posunulo vpred a vďaka nim Vám viem pripraviť systém cvičenia a stravovania na mieru. Pohybové testy, história zranení, pohybová história, ciele, mobilita, stabilita, bráničné dýchanie, manuálna terapia, prípravné cvičenia atď… toto všetko si prejdeme aby sme si vedeli prejsť celým tréningovým systémom a navrhnúť celkový postup a jeho jednotlivé časti.

 

Osobný tréner pri príťahoch kladky na chrbát

Postup a cena

  1. Úvodné stretnutie
  2. Prvý úvodný tréning – 20 eur / 1h 15min, bežne konkurencia 20eur za 1h
  3. Odporúčaný voliteľný jedálniček na mieru – 59 eur, bežne konkurencia 100eur
  4. Predplatený balík tréningov

Prečo taká cena a čas tréningovej jednotky? Hodina čistého času je málo ak chceme seriózne odcvičiť celé telo a popri tom dostať do tela a hlavy novú techniku. Cena je nastavená primerane ku kvalitným tréningom a cieľom. Vzdelanie FTVŠ UK, princípy celosvetového systému EXOS, metóda DNS a vyše 23kurzov. Čo mňa stálo VYŠE 3300eur – ty môžeš mať za zlomok ceny! 

Zdravý Jedálniček

100 59
  • vstupné meranie a konzultácia
  • stravovací plán na mieru
  • dodatočné poradenstvo

10x Osobný Tréning

250 199
  • 10x tréning - 1h 15min
  • tréningový plán na mieru
  • dodatočné poradenstvo
GolemClub Aupark Žilina

Osobný tréner Žilina – cena  – ako som už napísal, k cene osobného trénera je potrebné pripočítať cenu mesačnej permanentky do fitness centra. Tak to funguje aj u nás v Golem Club Aupark Žilina, celý cenník mesačných permanentiek nájdete na adrese: https://www.golemclub.sk/sk/cennik/zilina. Všetko má svoju cenu ale dôležité je že čo sa naučíte Vám ostane do konca života. Pri rýchlosti akou sa mení životný štýl ľudí na sedavý spôsob života je potrebné začať sa venovať novým prístupom k pohybovej terapii a tréningovému systému.

Kontakt

Dohodni Si Úvodné Stretnutie

Osobný tréning v GolemClub Aupark Žilina je silovo – kondičný tréning účinný na nabratie svalovej hmoty, zlepšeniu kondičných schopností , korekciu jedrostranného zaťaženie alebo sedavého spôsobu života, prevenciu zranení a celkového zdravého fungovania tela. Čím viac svalov – tým viac energie nám spália a zároveň vyformujú postavu podľa požadovaných cieľov. Kto som nájdeš tu. Nájdeš ma v Golemclub Aupark Žilina. Teším sa na spoluprácu a hlavne na výsledky.