fbpx

Úvodné stretnutie v GolemClub Aupark Žilina

Robím všetko preto, aby ste sa u nás cítili bezpečne. TU nájdete všetky potrebné informácie o tom, ako chránim vaše súkromie a osobné údaje.

Úvodné stretnutie v GolemClub Aupark Žilina – pri prvom stretnutí Vám poviem niečo o mne, preberieme si Vašu históriu zranení, pohybovú históriu, silové testy, ciele a dohodneme si systém, s ktorým budeme pracovať. Predošlá skúsenosť so športovým zameraním je začiatočnou výhodou, ktorá pomôže rýchlosti progresu.

Dohodneme si systém, s ktorým budeme pracovať a ktorý Vás dostane z bodu A do bodu B. Od zranenia k pohybu, od dýchavičnosti k výkonu. Každý progress chce čas a preto ako rýchlo a dobre sa zlepšíte záleží aj od Vás, ja Vám ukážem všetko čo potrebujete vedieť a všetkým Vás prevediem. Hlavne v začiatkoch je dôležité prejsť si základné princípy a postup cvičení. Regresie, progresie cvičení a celkový systém tréningov bude efektívny, presne tak, ako to má byť. Príď na tréning do GolemClub Aupark Žilina

GolemClub Aupark Žilina
GolemClub Aupark Žilina

Cena trénera a mesačnej permanentky GolemClub

Cena trénera v Žiline a všeobecne je často diskutovanou témou. Záleží totiž od jeho výsledkov, absolvovaného vzdelávania a referenciách. Absolvoval som veľa druhou vzdelávania, ktoré si môžete pozrieť tu. Každé vzdelávanie ma posunulo vpred a vďaka nim Vám viem pripraviť systém cvičenia a stravovania na mieru. Mobilita, stabilita, bráničné dýchanie, manuálna terapia, stravací plán, prípravné cvičenia… toto všetko si prejdeme aby sme vedeli fungovanie celého tréningového systému. K cene je potrebné pripočítať cenu mesačnej permanentky GolemClub.

Úvodné stretnutie – postup

  1. Konzultácia bezplatne
  2. Prvý úvodný tréning – 20 eur / 1h 15min, bežne 20eur za 1h
  3. Odporúčaný – voliteľný jedálniček na mieru – 59 eur (bežne 100eur)
  4. Predplatený balík tréningov

Zdravý Jedálniček

100 59
 • vstupné meranie a konzultácia
 • stravovací plán na mieru
 • dodatočné poradenstvo

10x Osobný Tréning

250 199
 • 10x tréning - 1h 15min
 • tréningový plán na mieru
 • dodatočné poradenstvo
GolemClub Aupark Žilina

Adresa 

Golemclub Aupark, Veľká Okružná 2733/59, 010 01 Žilina

Otváracie hodiny fitness centra 

Po – Pi 6:00 – 21:00

So – Ne 8:00 – 21:00

Tréningové hodiny

Po – Pi 9:00 – 19:00, alebo podľa dohody

Instagram: trener_zilina

Facebook: Bc. Ondrej Rakyta – osobný Trenerzilina.sk