fbpx

Úvodné stretnutie a prvý tréning zdarma v GolemClub Aupark Žilina

Napíšte mi prosím ktoré dni a časy by ste mohli trénovať, prípadne či sa viete prispôsobiť. Tiež či chcete trénovať sám/sama alebo je Vás viac + akú máte predstavu o tréningových cieľoch. Ďakujem.

Robím všetko preto, aby ste sa u nás cítili bezpečne. TU nájdete všetky potrebné informácie o tom, ako chránim vaše súkromie a osobné údaje.

Úvodné stretnutie v GolemClub Aupark Žilina – pri prvom stretnutí Vám poviem niečo o mne, preberieme si Vašu históriu zranení, pohybovú históriu, silové testy, ciele a dohodneme si systém, s ktorým budeme pracovať. Prvý tréning je zdarma! 😉 skúsenosť so športovým zameraním je začiatočnou výhodou, ktorá pomôže rýchlosti progresu.

Dohodneme si systém, s ktorým budeme pracovať a ktorý Vás dostane z bodu A do bodu B. Od zranenia k pohybu, od dýchavičnosti k výkonu. Každý progress chce čas a preto ako rýchlo a dobre sa zlepšíte záleží aj od Vás, ja Vám ukážem všetko čo potrebujete vedieť a všetkým Vás prevediem. Hlavne v začiatkoch je dôležité prejsť si základné princípy a postup cvičení. Regresie, progresie cvičení a celkový systém tréningov bude efektívny, presne tak, ako to má byť. Príď na tréning do GolemClub Aupark Žilina

GolemClub Aupark Žilina
Cena

Vyskúšajte si prvý tréning ……… zdarma 😉

Tréning pre 1 (1h) ……… 25€

Tréning pre 2 (1h) ……… 40€

Jedálniček (na chudnutie) ……… 69€

GolemClub Aupark Žilina

Adresa 

Golemclub Aupark, Veľká Okružná 2733/59, 010 01 Žilina

Otváracie hodiny fitness centra 

Po – Pi 6:00 – 21:00

So – Ne 8:00 – 21:00

Tréningové hodiny

Po – Pi 9:00 – 19:00, alebo podľa dohody

Instagram: trener_zilina

Facebook: Bc. Ondrej Rakyta – osobný Trenerzilina.sk